budowa domu z bali

Budowa domu z bali

Niejeden z nas marzył o zamieszkaniu w atrakcyjnym domku w zgodzie z naturą. Coraz częściej powracamy do korzeni szukając tradycyjnych rozwiązań, z których z powodzeniem korzystali nasi przodkowie. Wszechogarniające szkło i beton zastępowane jest w dużej mierze drewnem. Stąd wzięła się ogromna popularność domów z bali.

Domy z bali – korzyści

Domy z bali posiadają nie tylko wartość estetyczną. Ich naturalny budulec – drewno, niesie za sobą szereg właściwości doskonale wpływających na zdrowie i komfort mieszkania:

- Budowa domu z bali gwarantuje, że w stworzonej budowli zawsze będzie panował przyjazny mikroklimat. Drewno reguluje poziom wilgoci wewnątrz, odprowadzając jej nadmiar.

-Niektórzy twierdzą, że w naturalnym domu z bali żyje się dłużej.

-Domy z bali bardzo szybko się nagrzewają. Są niezwykle ergonomiczne, a odpowiednia technika budowy nie wymaga dodatkowego ocieplenia.

Sama budowa domu z bali jest stosunkowo krótka. Dodatkowo należy doliczyć czas schnięcia drewna.

 budowa domu z bali  budowa domu z bali

Budowa domu z bali

Budowa domu z bali obliguje do posiadania specjalistycznych umiejętności. Praca z tak wymagającym materiałem, jakim jest drewno, niesie za sobą dużo pracy i konieczność zachowania ciągłej precyzji. Istnieją różne technologie, według których buduje się domy z bali:

-Budowa z bali klejonych

- Budowa z bali okrągłych

- Budowa z bali ciosanych

Każda z nich posiada swoje zalety i charakteryzuje się inną specyfiką budowy. Wybór uwarunkowany jest oczekiwaniami inwestora, dlatego zawsze warto dokładnie określić wszystkie preferencje.

Nasza oferta

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się budową domów z bali. Na swoim koncie mamy wiele pozytywnie sfinalizowanych realizacji. W domach z bali, które zbudowaliśmy, mieszka wielu zadowolonych klientów.

Naszym odbiorcom proponujemy:

- Fachowe doradztwo na etapie wyboru projektu budowlanego

- Precyzyjne i sprawne wykonawstwo

- Najwyższej jakości drewno, pozyskiwane na północnych terenach  Uralu  w Rosji i okołobiegunowych terenach  Finlandii

- Innowacyjne elementy dodatkowe, wzmacniające konstrukcję oraz zapewniające właściwe uszczelnienie konstrukcji

- Profesjonalne doradztwo przez cały okres współpracy w sprawie materialow wykonczeniowych, prawidlowej eksploatacji domu z bali

- Grupę fachowców, która dołoży wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Na naszej stronie znajdą Państwo także wiele przykladowych projektów, propozycji aranżacji wnetrz w domie z bali i inne pomocne informacje.

budowa domu z bali  budowa domu z bali

Dlaczego budowa domu z bali?

Mówi się, że gdy ktoś raz zamieszka w atrakcyjnym domku z bali, nigdy nie będzie chciał wracać do betonowych ścian. Domy z bali mają swój niepowtarzalny urok. Doskonale komponują się z naturą, stanowiąc jej integralną część. Warto pamiętać o korzystnych dla zdrowia właściwościach drewna. Jego specyfika umożliwia budowę niezwykle atrakcyjnych domów, gwarantujących komfort ich mieszkańcom.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Z przyjemnością przedstawimy Państwu wszelkie optymalne rozwiązania, które sprawią, że Państwa drewniany dom będzie najlepszym miejscem na Ziemi.

budowa domu z bali  budowa domu z bali